Pambuk

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pambuku përbëhet nga fibra të mëndafshta të marra nga bimët e pambukut në gjendjen e tyre të papërpunuar. Për shkak të absorbueshmërisë së tij, përdoret shpesh për pastrimin e lëkurës, larje të plagëve ose aplikimin e lëngjeve dhe kremrave.

  • Sasia: 50gr

PRODUKTE QË KENI PARË