Pambuk për veshët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pambuku për veshët është i butë dhe higjienik të përbëra nga bamboo-ja dhe pambuk 100% natyral. Të përshtatshme për kujdesin personal të përditshëm. 

  • Sasia: 200 copë

PRODUKTE QË KENI PARË