Pastrues kutikulash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Patruesi i kutikulave është mjeti i përsosur për tu kujdesur për kutikulat tuaja. Tehu i mprehtë është krijuar për të siguruar një prerje të saktë dhe të rehatshme gjatë punës.

PRODUKTE QË KENI PARË