Pastrues parketi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Një pastrues specifik për ambientet e frekuentuara nga kafshët shtëpiake. Pastron tërësisht, eliminon çdo lloj papastërtie dhe largon mikrobet dhe bakteret, për mbrojtje efektive për të gjithë shtëpinë. Përdorimi i produktit është gjithashtu i sigurt për miqtë e kafshëve sepse dezinfekton pa lënë mbetje të substancave antibakteriale në mjedis.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË