Pastrues për lavastovilje

Pastrues për lavastovilje

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastruesit për lavastovilje neutralizojnë aromat e pakëndshme dhe heqin gurët, yndyrat dhe papastërtitë nga elementët mekanikë të lavastoviljes. Sugjerohet të përdorni 1 tabletë në muaj. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË