Pastrues për veshët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastruesit e veshit janë të butë, higjienikë dhe janë të përbërë me kallam sheqeri cilësor, 100% natyral që e mban atë të fortë dhe të qëndrueshëm. 

 

PRODUKTE QË KENI PARË