Pastrues pllakash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastruesi i pllakave eleminon edhe papastërtitë më kokëfortë duke pastruar shpejt, energjikisht dhe në mënyrë efektive. Formulimi me aromë qitro dhe bergamo lëshon një notë agrume dhe natyrale të qëndrueshme dhe aromatizon të gjithë shtëpinë. Falë formulës së tij antibakteriale, siguron një veprim efektiv dezinfektues.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË