Pastrues pllakash
Pastrues pllakash

Pastrues pllakash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Color: 1

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Color: 1

PËRSHKRIMI

Pastrues pllakash pastron lehtësisht cdo sipërfaqe dhe lë një aromë freskie. Vepron gjithashtu si antibakterial, duke larguar te gjithë bakteret. 

 

PRODUKTE QË KENI PARË