Pastrues inox

Pastrues inox

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastruesi gëlqeror mund të heqë lehtësisht njollat ​​e ujit dhe madje edhe mbetjet më kokëforta të gurit gëlqeror. Funksionon në mënyrë perfekte në pllaka, lavaman, çezma, tezga dushi dhe vaskë, madje edhe në tenxhere, tenxhere dhe tigane.

  • Sasia: 0.5 litër

PRODUKTE QË KENI PARË