Pastrues universal

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky pastrues pastron njollat nga qelqi, laminati, tavanet, sipërfaqet prej çeliku inox dhe shumica e materialeve të tjera. Formula është e përqendruar, kështu që mjafton vetëm një kapak në një kovë me ujë të nxehtë për të eliminuar papastërtitë. Për njolla tepër kokëfortë, përdorni të paholluar dhe fshijeni me ujë.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË