Pastrues universal

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky pastrues pastron njollat nga qelqi, laminati, tavanet, sipërfaqet prej çeliku inox dhe shumica e materialeve të tjera. Formula është e përqendruar, kështu që mjafton vetëm një kapak në një kovë me ujë të nxehtë për të eliminuar papastërtitë. Për njolla tepër kokëfortë, përdorni të paholluar dhe fshijeni me ujë. Me aromë lulesh.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË