Pastrues xhamash

Pastrues xhamash

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastrues xhamash i projektuar për të pastruar lehtësisht pa lënë vija dhe është shumë efektiv. Pastruesi është i fuqishëm për të hequr papastërtitë, mbeturinat, gjurmët e gishtërinjve dhe njollat ​​e tjera nga xhamat. Me aromë orkidea. 

  • Sasia: 2 copë

 

PRODUKTE QË KENI PARË