Pastrues xhamash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: E verdhë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: E verdhë

PËRSHKRIMI

Pastruesi i xhamave bën pastrim efektiv të xhamit, ofron dezinfektim duke larguar 99,9% të mikrobeve dhe baktereve. Formula e nivelit profesional është projektuar për ata që duan një përfundim të pastër dhe të shkëlqyeshëm.

  • Sasia: 750ml

PRODUKTE QË KENI PARË