Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike vijnë në material të butë, të mëndafshë dhe të sigurt. Me një shtresë të hollë, pa krahë në anësore, dhe ofrojnë 100% mbrojtje. 

  • Sadsia: 12 copë

PRODUKTE QË KENI PARË