Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat Always Maxi Classic pa krahë ju shoqërojnë gjatë gjithë ditës dhe ofrojnë rehati dhe siguri. Me një sipërfaqe të butë, shtresë të hollë dhe është shumë e butë dhe e rehatshme.

  • Sasia: 9 copë

PRODUKTE QË KENI PARË