Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike Always Classic janë të pajisura me zona veprimi të trefishtë që rrisin thithjen e tyre. Si rezultat, ato ofrojnë mbrojtje dhe një ndjenjë pastërtie gjatë gjithë ditës. Pecetat nuk kanë krahë dhe çdo pecetë higjienike është e paketuar individualisht, duke siguruar lehtësi edhe më të madhe përdorimi. 

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË