Peceta higjienike

Peceta higjienike

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike vijnë në material ekstra të butë dhe hipo-alergjik. Janë shumë të holla dhe ofrojnë mbrojtje të lartë. Me ekstraktin e kamomilit dhe mëndafshit. 

  • Sasia: 12 copë

PRODUKTE QË KENI PARË