Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike Always Sensitive janë të përshtatshme për lëkura të ndjeshme. Me 3 zona veprimi mbrojtjeje, ofron mbrojtje të lartë dhe janë shumë të buta dhe të rehatshme. 

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË