Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike janë të buta në lëkurë, nuk e irriton atë. Ato përshtaten në mënyrë të përkryer falë shiritit të gjerë ngjitës. Garantojnë absorbueshmëri të lartë, falë të cilës i mundëson edhe lëkurës që të marr frymë dhe i jep një ndjenjë rehatie.

  • Sasia: 12 copë

PRODUKTE QË KENI PARË