Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat higjienike janë me krahë dhe ju japin deri në 100% mbrojtje, pavarësisht nga rrjedha juaj dhe forma unike e trupit tuaj. Janë të buta dhe të rehatshme.

  • Sasia: 12 copë

PRODUKTE QË KENI PARË