Peceta higjienike

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Peceta higjienike ditore në material hipo-alergjik, ekstra absorbues, që ofrojnë një mbrojtje të lartë. Vijnë te mbështjellura individualisht dhe të palosura.

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË