Peceta higjienike ditore

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat ditore vijnë pa krahë. Janë në material hipoallergjik, ekstra absorbues dhe janë shumë të buta. Të mbështjella individualisht secila.

  • Sasia: 10  copë

PRODUKTE QË KENI PARË