Peceta të bardha

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat e bardha janë të përbëra nga pambuku, dhe ju ofrojnë butësi dhe pastërti duke e lënë lëkurën tuaj të lëmuar.

PRODUKTE QË KENI PARË