Peceta të lagura pastrimi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Këto peceta të lagura janë ideale për pastrim të shpejtë dhe efektiv të sipërfaqeve. Aromë e freskët dhe përdoren për tualet, kuzhinë etj. 

  • Sasia: 55 copë

PRODUKTE QË KENI PARË