Penel për sytë

Penel për sytë

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Penel për sytë në formë lapsi, në ngjyrë kafe. Falë formës së tij është shumë i lehtë në përdorim. Peneli është rezistent ndaj ujit dhe zgjat deri në 24 orë.

PRODUKTE QË KENI PARË