Piskatore vetullash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Piskatore në material inox që ju lejon t'ju jepni formë vetullave dhe ju ndihmon të hiqni qafe qimet e padëshiruara. E lehtë në përdorim dhe shumë cilesore.

PRODUKTE QË KENI PARË