Prerëse për picat

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Prerëse picash me teh çelik-inox është i mprehtë dhe i projektuar për prerje efikase. Doreza ergonomike siguron gjithashtu një kapje të sigurt për prerje pa mundim.

PRODUKTE QË KENI PARË