Qëruese perimesh

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qëruese patatesh e cila mbahet lehtesisht në dorë dhe ndjek konturet e frutave dhe perimeve. Mund të heqë edhe zonat e dëmtuara me tehun e ngritur. Rekomandohet te lahet me dore. Me tehe në material inoks, me bisht plastik. 

PRODUKTE QË KENI PARË