Qirinj dekorativ aromatik

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qiri aromatike në kavanoz qelqi me kapak i disponueshëm në aroma të ndryshme, delikate dhe i përshtatshëm për çdo ambient.

  • Sasia: 45 g

PRODUKTE QË KENI PARË