Rimel për sytë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Jepini qerpikëve tuaj kujdesin e duhur!
Krijuar me një formulë volumizuese për t'i dhënë qerpikëve tuaj volum maksimal.
Plus, i lë qerpikët të duken super të trashë dhe joshës.

  • Sasia: 9 ml

PRODUKTE QË KENI PARË