Mbrojtëse ngjyrash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rregulluesi i  ngjyrave ju lejon të lani rrobat e bardha dhe ato me ngjyrë së bashku duke mos lejuar që t'ju prishet ngjyra apo shkëlqimi i tyre. 

  • Sasia: 15 copë

PRODUKTE QË KENI PARË