Mbrojtëse ngjyrash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Rregullon ngjyrat dhe ju jep shkëlqim veshjeve tuaja
  • Nuk lejon transferimin e ngjyrave nga një rrobë në tjetrën
  • Dezinfekton deri në 99% të baktereve
  • Efektive në 30 gradë
  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË