Rrip për valixhe

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: Blu

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: Blu

PËRSHKRIMI

Rrip për valixhe ose çanta udhëtimi në material najloni me mbërthyese  prej polipropileni rezistent dhe mbron bagazhin nga hapja. 

PRODUKTE QË KENI PARË