Rrjetë për zogjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rrjeta e zogjve është e bërë nga polietileni, nuk griset lehtë, jo vetëm rezistente ndaj erës dhe shiut, por edhe rezistente ndaj rrezeve ultraviolet dhe rezistente ndaj kalbjes. I mbron bimët dhe lulet tuaja nga zogjtë. Mund ta prisni lehtësisht në përmasën që ju dëshironi. 

  • Sasia: 4x10 m

PRODUKTE QË KENI PARË