Rul boje

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me 3 rula boje dhe 1 dorezë mbajtëse, të përshtatshme për lyerje. 

  • Gjatësia e rulit: 10 cm

PRODUKTE QË KENI PARË