Sapun

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapuni për heqjen e njollave trajton njollat ​​nga vera, kafeja, frutat ose vaji. Mjafton të fërkoni sapunin në njollë dhe më pas të lani në lavatriçe me pjesën tjetër të rrobave. Mund të përdoret për të gjitha llojet e pëlhurave, të bardha dhe me ngjyra. 

  • Sasia: 100 gr

PRODUKTE QË KENI PARË