Sapun

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapuni ju ndihmon në pastrimin e thellë të lëkurës dhe largimin e mikrobeve. Glicerina që ka në përbërje ndihmon në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës. 

  • Sasia: 90 gr

PRODUKTE QË KENI PARË