Sapun

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapuni për kujdesin e lëkurës është i pasur me hidratues të shtuar dhe ofron mbrojtje të plotë për lëkurën. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ndihmon në mbrojtjen kundër një game të gjerë bakteresh të padukshme. I testuar dermatologjikisht. E lë lëkurën me një aromë të butë livande dhe myshku të bardhë.

  • Sasia: 12 copë

PRODUKTE QË KENI PARË