Sapun

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapuni vjen me aromën e mrekullueshme, relaksuese të vaniljes. Sapuni është i përshtatshëm për duart dhe trupin. E lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

PRODUKTE QË KENI PARË