Sapun hipo-alergjik

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapun hipo-alergjik për trupin dhe fytyrën është zhvilluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme. Efektet e këtij sapuni janë:

  • Mbrojtja: ruan barrierën e lëkurës për mbrojtje.
  • Hidratim: ofron hidratimin e lëkurës.
  • Balancim: pastron butësisht, duke minimizuar rrezikun e acarimit.
  • Sasia: 2x90gramë

PRODUKTE QË KENI PARË