Sapun i lëngshëm

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapuni i lëngshëm për duart vjen me një aromë të këndshme luleshtrydhe. Ky sapun është i përshtatshëm për duar të thata dhe për përdorim të përditshëm. Ka një formulë ushqyese vegane.

  • Sasia: 500ml

PRODUKTE QË KENI PARË