Sapun i lëngshëm

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapun i lëngshëm për duart, i hidraton, pastron dhe lë një aromë të këndshme livandoje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË