Sapun me aromë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapun tualeti me parfum, i paketuar në mënyrë elegante dhe shumë i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, për duart, fytyrën, larjen e flokëve dhe kujdesin e trupit. Sapuni ka një aromë të freskët lulesh. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe e lë lëkurën të hidratuar. 

  • Pesha: 100 gr

PRODUKTE QË KENI PARË