Set 4 spatula për pastiçeri

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti me 4 spatula për zbutjen e kremit, masën e sheqerit dhe për zbukurim është i lehtë për t'u pastruar dhe përdorur. Plotësisht i sigurt për shëndetin.

Të përfshira:
  • spatul e sheshtë - gjerësi 10 cm, gjatësi 5 cm
  • spatul më e madhe - gjatësi 22 cm, gjerësi 2 cm
  • spatul më i vogël - gjatësia 20 cm, gjerësia e dorezës 2 cm, gjerësia e majës 0,5 cm
  • thikë

PRODUKTE QË KENI PARË