Set mbajtëse sapuni + organizues

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtësja e sapunit është me kapak, dhe mund të mbyllet lehtësisht. Seti përfshin dhe një organizues për furçën, pastën e dhëmbëve ose krehërin dhe vjen gjithashtu me kapak. Te dyja mund ti merni lehtësisht me vete në çdo udhëtim. 

  • Materiali: Plastik e cilësisë së lartë

PRODUKTE QË KENI PARË