Set me 4 thika

Set me 4 thika

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky set përbëhet nga 4 thika. Tehu është prej çeliku inox dhe doreza është prej plastike.
Të domosdoshme në çdo kuzhinë! 

  • Sasia: 4 copë

PRODUKTE QË KENI PARË