Set me gërshërë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti i gërshërëve përbëhet nga 2 copa gërshërë artizanale 13 cm, me majë dhe të rrumbullakëta. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË