Set stilolapsa

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me 3 stilolapsa shumë të qëndrueshëm dhe me kualitet të lartë.

  • Ngjyrat: blu, e zezë, e kuqe

 

PRODUKTE QË KENI PARË