Set thikash, 4 copë

Set thikash, 4 copë

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Këto janë thika perfekte për kuzhinë nëse duhet të qëroni ose të prisni fruta ose perime. Tehet e mprehta e bëjnë të lehtë për ta bërë atë shpejt dhe me efikasitet. 

  • Materiali: Çelik inox
  • Ngjyra: e zezë 

    PRODUKTE QË KENI PARË