Set vizoresh

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Sasia: 4 copë
  • Përfshin: 1 vizore 20cm, 2 trekëndësha dhe 1 raportor.
  • Materiali: fleksibil dhe rezistent.

PRODUKTE QË KENI PARË